نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده وما :: Woma

علامت تجاری پمپ پیستونی وما woma

برند وما :: Woma

برند تجاری وما Woma تولید کننده پمپ فشارقویست که بیش از نیم قرن از فعالیت آن در این حوزه می گذرد. در اختیار داشتن تمامی امکانات لازم جهت تولید محصولاتی کارآمد ،‌ دریافت گواهینامه های معتبر توسط Woma را در پی داشته و به عنوان سندی معتبر جهت اثبات کیفیت محصولات این کمپانی ، در پرونده ی کاری آن درج گردیده است. Woma محدودیت های مرزی را از میان برداشته و محصولات خود را در کشورهای مختلف از جمله ایران در معرض نمایش قرار داده و در سطح وسیعی بفروش می رساند.

علامت تجاری پمپ پیستونی وما woma


برند وما :: Woma


برند تجاری وما Woma تولید کننده پمپ فشارقویست که بیش از نیم قرن از فعالیت آن در این حوزه می گذرد. در اختیار داشتن تمامی امکانات لازم جهت تولید محصولاتی کارآمد ،‌ دریافت گواهینامه های معتبر توسط Woma را در پی داشته و به عنوان سندی معتبر جهت اثبات کیفیت محصولات این کمپانی ، در پرونده ی کاری آن درج گردیده است. Woma محدودیت های مرزی را از میان برداشته و محصولات خود را در کشورهای مختلف از جمله ایران در معرض نمایش قرار داده و در سطح وسیعی بفروش می رساند.محصولات وما Woma


Woma سالهاست که در زمینه ی تولید پمپ های فشارقوی ، تا فشار 4000 بار ، فعالیت داشته و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات این کمپانی تحت استاندارد DIN EN ISO 9001 تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.