نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده کراخت :: KRACHT

علامت تجاری پمپ کراخت kracht

برند کراخت KRACHT 

برند KRACHT (کراخت) از برندهای شناخته شده آلمانیست که با بیش از یک قرن تجربه به تولید محصولاتی از جمله پمپ ، گیربکس ، تجهیزات هیدرولیکی و ... می پردازد. این کمپانی با بکارگیری گروه وسیعی از متخصصین و کارکنان زبده ی این حوزه ، در آلمان ، آمریکا ، مجارستان و چین ، محصولات خود را تولید نموده و به نقاط مختلف جهان ارسال می کند. تولیدات KRACHT دارای کیفیت و راندمان بالایی می باشند ، از این رو توانسته اند جایگاه خوبی در بازار بدست آورند.

علامت تجاری پمپ کراخت kracht


برند کراخت KRACHT 


برند KRACHT (کراخت) از برندهای شناخته شده آلمانیست که با بیش از یک قرن تجربه به تولید محصولاتی از جمله پمپ ، گیربکس ، تجهیزات هیدرولیکی و ... می پردازد. این کمپانی با بکارگیری گروه وسیعی از متخصصین و کارکنان زبده ی این حوزه ، در آلمان ، آمریکا ، مجارستان و چین ، محصولات خود را تولید نموده و به نقاط مختلف جهان ارسال می کند. تولیدات KRACHT دارای کیفیت و راندمان بالایی می باشند ، از این رو توانسته اند جایگاه خوبی در بازار بدست آورند.محصولات KRACHT


کمپانی KRACHT ، سالهاست با توجه به نیازهای روز و بکارگیری نزدیک به 400 نفر نیروی کار ماهر ، بر اساس استانداردهای موجود اقدام به تولید نموده است. محصولات شرکت KRACHT در کشور های مختلف به عنوان یک محصول با کیفیت به فروش رسیده و طرفداران زیادی دارد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.