نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده گراکو :: GRACO

علامت تجاری لوگو گراکو graco

گراکو :: GRACO

برند تجاری گراکو GRACO فعالیت خود را در سال 1926 در آمریکا آغاز نمود. این کمپانی آمریکایی  در حال حاضر از پیشگامان صنعت تولید پمپ می باشد که با بکارگیری بیش از 3000 کارمند محصولاتی بر اساس استاندارد های روز در آمریکا و چین تولید نموده و به نقاط مختلف جهان اعم از ژاپن ، کره ، بلژیک ، استرالیا و ... صادر می کند. کمپانی گراکو GRACO در طول چندین دهه فعالیت خود موفق به کسب گواهینامه های معتبر جهانی گردیده و به خاطر کیفیت بالای محصولاتش بازار فروش خوبی را دارا می باشد. پمپ دیافراگمی گراکو پرکاربرد ترین محصول این برند در کشور ما می باشد که با نام تجاری پمپ دیافراگمی هاسکی در بازار ارائه می شود.

علامت تجاری لوگو گراکو graco


گراکو :: GRACO


برند تجاری گراکو GRACO فعالیت خود را در سال 1926 در آمریکا آغاز نمود. این کمپانی آمریکایی  در حال حاضر از پیشگامان صنعت تولید پمپ می باشد که با بکارگیری بیش از 3000 کارمند محصولاتی بر اساس استاندارد های روز در آمریکا و چین تولید نموده و به نقاط مختلف جهان اعم از ژاپن ، کره ، بلژیک ، استرالیا و ... صادر می کند. کمپانی گراکو در طول چندین دهه فعالیت خود موفق به کسب گواهینامه های معتبر جهانی گردیده و به خاطر کیفیت بالای محصولاتش بازار فروش خوبی را دارا می باشد. پمپ دیافراگمی گراکو پرکاربرد ترین محصول این برند در کشور ما می باشد که با نام تجاری پمپ دیافراگمی هاسکی در بازار ارائه می شود.محصولات پمپ های گراکو


گراکو :: GRACO یکی از برند های شناخته شده در زمینه ی تولید پمپ می باشد که با رنج وسیع تولیدات ، زمینه های مختلف کاربری را پوشش میدهد. کیفیت بالای محصولات این کمپانی ، آن را به یک رقیب جدی برای سایر تولید کنندگان پمپ تبدیل نموده است.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.