نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده یامادا :: YAMADA

پمپ و علامت تجاری یامادا yamada

یامادا YAMADA

یامادا YAMADA از پیشگامان صنعت تولید پمپ می باشد که فعالیت خود را از سال 1905 در ژاپن آغاز نموده است. این کمپانی محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز و با کیفیت بالا تولید می نماید از این رو موفق به کسب گواهینامه های معتبر جهانی گردیده و توانسته شهرت خود را برون مرزی نماید. کمپانی یامادا ، در سال 1985 شرکتی تحت عنوان یامادا آمریکا در آمریکا تاسیس نمود و به تولید و توزیع پمپ در این ناحیه پرداخت. در حال حاضر یامادا به خاطر نوآوری در تولید و تلاش روز افزون جهت بهبود کیفیت محصولات خود ، از رهبران تولید پمپ پنوماتیک محسوب می شود و با بیش از 400 نمایندگی در سراسر جهان به فروش و ارائه ی خدمات انواع پمپ های دیافراگمی می پردازد

پمپ و علامت تجاری یامادا yamada


یامادا YAMADA


یامادا YAMADA از پیشگامان صنعت تولید پمپ می باشد که فعالیت خود را از سال 1905 در ژاپن آغاز نموده است. این کمپانی محصولات خود را بر اساس استانداردهای روز و با کیفیت بالا تولید می نماید از این رو موفق به کسب گواهینامه های معتبر جهانی گردیده و توانسته شهرت خود را برون مرزی نماید. کمپانی یامادا ، در سال 1985 شرکتی تحت عنوان یامادا آمریکا در آمریکا تاسیس نمود و به تولید و توزیع پمپ در این ناحیه پرداخت. در حال حاضر یامادا به خاطر نوآوری در تولید و تلاش روز افزون جهت بهبود کیفیت محصولات خود ، از رهبران تولید پمپ پنوماتیک محسوب می شود و با بیش از 400 نمایندگی در سراسر جهان به فروش و ارائه ی خدمات انواع پمپ های دیافراگمی می پردازد.


محصولات یامادا :: YAMADA


برند یامادا YAMADAسالهاست که با بکارگیری تجربه خود در زمینه تولید پمپ بر اساس استانداردهای روز ، به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید پمپ های پنوماتیک شناخته می شود. تنوع محصولات کمپانی یامادا کاربرد آن در صنایع مختلف را افزایش داده است.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.