نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده سی اس ام :: CSM

درباره شرکت CSM کره جنوبی

شرکت CSM کره جنوبی یک شرکت تولید کننده فیلترها و ممبرین های تصفیه آب می باشد. محصولات CSM، شامل ممبرین های اسمز معکوس(RO)، نانوفیلتراسیون(NF) و اولترافیلتراسیون(UF) و میکروفیلتراسیون(MF) از هر نظر نوآورانه و مقرون به صرفه هستند. محصولات CSM در زمینه مصارف شهری، صنعتی و مسکونی قابل استفاده می باشند. هدف CSM رسیدن به رضایت کامل مشتری در زمینه تصفیه آب و صنعت جداسازی می باشد.

علامت تجاری شرکت CSM کره جنوبی تصفیه آب

CSM کره جنوبی تولید کننده فیلتر و ممبرین تصفیه آب


شرکت CSM ممبرین های RO را در رده های مختلف از قبیل، آب دریا (Sea Water)، آب لب شور (Brackish Water)، ممبرین های تولید آب خالص (Ultrapure Water)، فشار پایین (Low Pressure)، مقاوم در برابر رسوب (Fouling Resistance)، آب شیر (Tap Water) نانوفیلتراسیون (Nanofiltration) تولید میکند که در گستره وسیعی از کاربردها و صنایع بکار گرفته می شوند. ممبرین های CSM در زمینه تولید آب شیرین از آب دریا، تولید آب شیرین از آب چاه(لب شور) و آب های سطحی، صنایع داروسازی، صنایع غذایی و نوشیدنی ها، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، نیروگاه ها، صنایع نساجی، کشاورزی، تولید آب شهری، تولید آب فرآیندهای صنعتی، تصفیه آب خانگی و بسیاری دیگر از کاربردها مورد استفاده قرار میگیرند.


شرکت Toray شرکت CSM را خرید


شرکت ژاپنی Toray تولید کننده انواع فیلتر و ممبرین هایتصفیه آب و فاضلاب، 100 درصد سهام شرکت شیمیایی CSM را به دست آورد و گروه شرکت های Toray را تاسیس کرد.
در همین راستا از اول آپریل 2016، محصولات شرکت CSM تحت عنوان شرکت کره ای Toray به بازار مصرف عرضه می شود.


مجموعه واترکو WATERCO به عنوان وارد کننده و تامین کننده محصولات شرکت CSM، با بهره گیری از کیفیت بالا و اصالت محصولات، پشتیبانی فنی قابل اعتماد، قیمت رقابتی و زمان تحویل مناسب (در بسیاری موارد موجود و تحویل فوری می باشد) پاسخگوی مشتریان گرامی می باشد.CSM کره جنوبی تولید کننده فیلتر و ممبرین ممبران تصفیه آب

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.