نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

لیست محصولات این تولید کننده کنیچر (کاناتور) :: Canature

علامت تجاری شرکت کاناتور :: کنیچر Cnature

شرکت کنیچر (کاناتور) Canature

شرکت CANATURE  (تلفظ صحیح : کنیچر) ، در سال 2001 در کشور چین تأسیس شده است. از آن زمان، شرکت CANATURE، خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستمهای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و نیز قطعات مربوط به آنها مطرح نموده است. با توجه به اعتبار و رشد شرکت CANATURE در این مدت، این شرکت موفق شد در سال 2011 به عنوان اولین شرکت صنعت تصفیه آب، وارد بازار بورس کشور چین شود.نمای ساختمان شرکت کنیچر ،کاناتور Canature


کارخانه شرکت CANATURE، در نزدیکی فرودگاه بین المللی شهر شانگهای قرار داشته و دارای مساحتی بالغ بر 85,700 متر مربع و بیش از 600 کارمند می باشد.

شرکت CANATURE دارای یک مرکز تحقیق و توسعه (R&D) قوی بوده و از تجهیزات و ماشین آلات بسیار مدرن ساخت و تولید و تجهیزات تست و اندازه گیری بسیار پیشرفته در کارخانه و آزمایشگاه های خود برخوردار است.


علاوه بر برخورداری بیش از 100 محصول با تکنولوژی ثبت شده (Patented)، محصولات شرکت CANATURE دارای استاندارد RoHS بوده و مخازن تحت فشار تولیدی این شرکت، موفق به اخذ استاندارد معتبر NSF نیز شده اند. علاوه بر آن، تمام شیرهای کنترلی ساخت شرکت CANATURE، دارای گواهینامه های معتبر و بین المللی NSF و CE هستند.

شرکت CANATURE توانسته است با اخذ گواهینامه های ISO 9001 و ISO 14001، خود را به عنوان یک شرکت کاملاً پیشرو در بازار چین و سایر بازارهای بین المللی مطرح و تثبیت نماید.

محصولات تولید شده توسط شرکت CANATURE را می توان در دسته بندی کلی زیر معرفی نمود:

- دستگاه های سختی گیر

- انواع فیلتر

- انواع سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی

- شیرهای کنترلی فیلترها و سختی گیرها

- مخازن تحت فشار

- سایر قطعات مهم سیستمهای فوقباید توجه داشت که برند CANATURE، یک برند معتبر بین المللی بوده و شما می توانید وب سایت اصلی این شرکت را در آدرس زیر مشاهده فرمائید:
وبسایت فارسی :


Canature.ir


وبسایت اصلی :


http://www.canature-global.com
بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.