نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
ژنراتور ایمکس EMAUX Ozo-Plus Ozone گالری تصاویر

ژنراتور ایمکس EMAUX Ozo-Plus Ozone

emaux-Ozo-Plus Ozone

محصول جدید

ژنراتور ایمکس Ozo-Plus Ozone

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

ژنراتور ایمکس سری Ozo-Plus Ozone

شرکت EMAUX

شرکت Emaux در هنگ کنگ تاسیس شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های جهانی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی شناخته شده است که توانسته تمام تقاضای مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد. شرکت ایمکس با قرار دادن کیفیت در راس تمام تولیدات خود، قیمت های بسیار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش عالی توانسته انتخاب بسیاری از متقاضیان این صنعت در بازار جهانی باشد .این شرکت فعالیت خود را بروی تولید محصولات اختصاصی شده در زمینه استخرهای شنا، سونا، پارک های آبی، مراکز تفریحی، آکواریوم های عمومی و پروژه های آبی مختلف گذاشته و تا کنون توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد.
همچنین این شرکت توانسته با شعار حفظ کیفیت به یک شبکه جهانی واقعی با دفاتر متعدد در اروپا و چین تبدیل شود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تجهیزات استخری ، پروژه های آبی مختلفی را در سطح جهان به اتمام رسانیده و بصورت مستقیم با بسیاری از شرکت های سازنده، توسعه دهنده و مهندسی همکاری نزدیک داشته است.

مشخصات ژنراتور Ozo-Plus Ozone :

ازن بعد از اشعه ماورا بنفش دومین ماده ضدعفونی کننده قوی در جهان میباشد. این ماده 3000 برابر بیشتر از کلر از نظر میکروب کشی قدرت دارد. نه تنها ازن می تواند تقریباً 100٪ کلیه باکتریها ، ویروس ها و قارچ ها را در 0.05 ppm بدون اینکه باقیمانده سمی باشد از بین ببرد ، بلکه با اکسیداسیون مستقیم و تجزیه مواد زائد آلی ، اثر فیلتراسیون فیلتر شن و ماسه به یک کریستال و آب گازدار را افزایش می دهد.ازن در طی 1-10 ثانیه با ترکیدن اکسیداتیو در اثر تماس روی دیواره سلول ، باکتری را از بین می برد و سلول ها بدون حفظ دیواره سلول از بین می روند.این سیستم از یک مولد ازن تخلیه تاج و یک واحد خشک کن هوا به طور خودکار تشکیل شده است که می تواند به صورت ترکیبی برای خروجی ازن 4-8 گرم در ساعت استفاده شود.ازن با تولید هوا از یک ماژول تولید ازن دی الکتریک سرامیکی که حاوی الکترود فولاد ضد زنگ است ، تولید می شود. ماژول توسط یک صفحه قدرت ولتاژ بالا / فرکانس بالا تغذیه می شود. ازن از طریق ونتوری هدایت آب تزریق می شود که حداکثر ایمنی را در برابر نشت گاز ازن تضمین می کند.واحد خشک کن هوا شامل ستون های خشک کن دوتایی است که به طور خودکار گرم می شوند و توسط سیستم رله قابل برنامه ریزی کنترل می شوند. هنگامی که از سیستم خشک کن هوا استفاده می شود ، خروجی عادی ژنراتورها دو برابر می شود.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید محصولات با کارشناسان فنی فروش ما تماس بگیرید.
توجه: فروشگاه Waterco متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت ایمکس EMAUX است.

جدول مشخصات و ابعاد ژنراتور Ozo-Plus Ozone :

ژنراتور ایمکس سری Ozo-Plus Ozone

ژنراتور ایمکس سری Ozo-Plus Ozone

ژنراتور ایمکس سری Ozo-Plus Ozone

نوشتن نقد و نظر

ژنراتور ایمکس EMAUX Ozo-Plus Ozone

ژنراتور ایمکس EMAUX Ozo-Plus Ozone

ژنراتور ایمکس Ozo-Plus Ozone