نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
تصفیه آب پنج مرحله ای AQUAJOY | AQUA SPRING گالری تصاویر

تصفیه آب خانگی پنج مرحله ای AQUAJOY AQUA SPRING

aquajoy_aqua spring

محصول جدید

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ
مطابق با تکنولوژی RO مناسب برای محل هایی که آب ورودی دارای
بیش از حد نرمال جامدات محلول می باشد.

30,500,000 ریال بدون مالیات.

AQUA SPRING
تصفیه آب خانگی
تصفیه آب پنج مرحله ای اکواجوی مدل AQUA SPRING

تصفیه آب پنج مرحله آکوا اسپرینگ

شرکت آکواجوی  AQUAJOY 

شرکت Cantech Trade ، یک شرکت کانادایی مستقر در شمال ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، که در تصفیه آب در مناطق مسکونی ، تجاری و صنعتی تخصص دارد. این شرکت در سال 2001 تأسیس شد و اولین بار محصولات خود را در کاربردهای مسکونی تصفیه آب در سال 2002 با نام تجاری aquajoy آغاز کرده است. کارخانه های Aquajoy در کانادا ، استرالیا و تایوان ، در حال تولید سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط هستند.
هدف این شرکت ارائه راه حل های تصفیه آب مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان ، در بازارهای داخلی و بین المللی است. تصفیه آب و سیستم آب آشامیدنی aquajoy حتی در شرایط با کیفیت بالای آب بسیار مؤثر و قابل اعتماد بوده است.
استفاده از بهترین اجزای با کیفیت از تولید کنندگان درجه یک در آمریکای شمالی در این محصولات باعث شده تا  محصولاتی که به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرده بسیار مورد استقبال باشد. آزمایش کنترل کیفیت در تولید و مونتاژ مهمترین نگرانی های روزمره ما است و دارای اهمیت بالایی است.

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ مطابق با تکنولوژی RO ( اسمز معکوس یا آب شیرین کن ) برای محل هایی که آب ورودی دارای مقادیر بیش از حد نرمال جامدات محلول می باشد طراحی شده است.
دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ علاوه بر حذف ذرات معلق، گازهای شیمیایی، ترکیبات مضر موجود در آب (نظیر نیترات، آرسنیک، فلزات سنگین و … ) ‌ میتواند که سنگینی و سختی  آب را نیز به مقدار زیادی کاهش دهد.
دستگاه پنج مرحله ای aquaspring محصول تایوان ، برای مناطقی که فشار آب ورودی کمتر از حد نرمال است با توجه به دارا بودن پمپ تامین فشار بسیار مناسب می باشد. حد اکثر دبی(آبدهی) این دستگاه ۸  لیتر در ساعت می باشد که جهت رفع نیازهای یک خانواده کافی به نظر می رسد. این دستگاه دارای تانک تحت فشار ۱۲ لیتری نیز هست که امکان ذخیره آب را به مصرف کننده میدهد.

ویژگی های فنی دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

ولتاژ برق : ۲۲۰ ولت
ولتاژ مصرفی: ۲۴ ولت
حداکثر فشار پمپ : ۱۰۰ PSI ( 7 BAR )
حداقل دما : ۵ درجه سانتیگراد
حداکثر دما : ۵۰ درجه سانتیگراد
مجهز به پمپ تامین فشار،مجهز به سوئیچ قطع فشار پایین(Low Pressure Switch) جهت محافظت از پمپ،مجهز به سوئیچ فشار بالا (High Pressure Switch) جهت خاموش شدن پمپ به صورت اتوماتیک،دارای منبع ذخیره تحت فشار ۱۲ لیتری،مجهز به شیر برقی (solenoid Valve)و محدود کننده جریان ( Flow Restrictor) ، جهت کنترل جریان پساب » دستگاه،مجهز به محفظه هایی با دو واشر لاستیکی (Double O-Ring)جهت جلوگیری از نشت آب،دارای اتصالات QC جهت جلوگیری از نشت آب
ابعاد دستگاه ارتفاع ۴۵. عرض ۲۰ . طول ۳۷
ابعاد تانک ذخیره  ارتفاع ۳۰ . عرض ۳۰.طول ۳۰

مزیت های دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

حذف گل و لای ، شن و ماسه و زنگ لوله ها و سایر آلودگی های معلق در آب با دقت ۵ میکرون توسط فیلتر الیافی مرحله اول و حذف ذرات معلق با دقت یک ده هزارم میکرون توسط ممبران اسمز معکوس (RO)،حذف کلر و سایر گازهای شیمیایی ، مواد آلی محلول در آب ، بو و رنگ نامطبوع و بهبود طعم آب توسط فیلتر کربن فعال .
هم چنین کاهش TDS و تبدیل آبهای سنگین، سخت به آب سبک توسط غشاهای اسمز معکوس(RO)،جلوگیری از ایجاد رسوب در کتری ، قوری ، چای ساز و اتوی بخار، تبدیل آبهای لب شور به آب شیرین و گوارا توسط غشاهای اسمز معکوس

مراحل تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

مرحله اول فیلتر الیافی 5 میکرون است که این فیلتر از الیاف  پلی پروپیلن ساخته شده است. این الیاف فشرده شده اند و  لابه لای آنها دارای منافذی به قطر حداکثر 5 میکرون وجود دارد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلق بزرگتر از 5 میکرون از آب حذف می شوند. گل و لای ، شن وماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها در این مرحله از آب حذف شده و آب زلال و شفاف می شود.

مرحله دوم فیلتر کربن فعال است که در این فیلتر زغالی یا کربن فعال قرار دارد، دارای خاصیت جذب سطحی است و قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی ، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف کند.
شاید بتوان گفت وظیفه اصلی این فیلتر همان حذف کلر باقیمانده از آب می باشد، چرا که کلر علاوه بر مضراتی که برای سلامتی انسان دارد، می تواند به فیلتر اصلی (ممبران RO ) نیز آسیب بزند. لازم به ذکر است که کربن موجود در فیلترهای آکواجوی ، از پوست نارگیل ساخته می شوند و به Coconut Shell Carbon مشهور هستند. لذا منشا کاملا گیاهی داشته و هیچ نوع ترکیب زیان آوری به آب وارد نمی کنند.

مرحله سوم فیلتر الیافی 1 میکرون است که عملکرد و جنس این فیلتر دقیقا مشابه فیلتر مرحله اول است. اما در مرحله سوم دقت تصفیه آب به یک میکرون می رسد.بنابراین  ذرات معلق و شناوری که در مرحله اول از آب حذف نشده اند، در این مرحله از آب حذف و آب کاملا زلال و شفاف می شود.

مرحله چهارم فیلتر اصلی دستگاه آکواجوی است . فیلتر اسمز معکوس (ممبران RO)، از چندين لايه غشاء نيمه تراوا كه به دور يك لوله مركزي پيچيده شده اند تشكيل شده است.اسمز معکوس فرایندی است که میتوان از محلول(حلال +ناخالصی)به کمک یک غشا نیمه تراوا ،حلال تقریبا خالص تهیه کرد.این غشاء (ممبران) دارای منافذی به اندازه یک دهم نانومتر ( 0،0001 میکرون) است.

چون ناخالصي های محلول در آب، قادر به عبور از منافذ غشاء نيستند از اين رو در يك طرف غشاء آب تقريبا خالص وجود خواهد داشت كه راهي لوله مركزي شده و به سمت خروجي آب تصفيه شده هدايت مي شود. در طرف ديگر لايه هاي غشاء، آب تغليظ شده از ناخالصي ها وجود خواهد داشت كه به سمت مجراي فاضلاب هدايت مي شود.

با روش اسمز معكوس مي توان 99%مواد معدنی حل شده،97% مواد آلی و کلوییدی آب را حذف کرد. نیترات، آرسنیک، سرب ، جیوه و سایر ناخالصی های محلول در آب و وفلزات سنگین مضر در آب در این مرحله از آب حذف می شوند.
مرحله پنجم فیلتر کربن نهایی میباشد، این فیلتر مثل فیلتر مرحله دوم از جنس کربن است. دانه های کربن به منظور حذف بوی و طعم نا مطبوع آب که ممکن است در اثر ماندگاری زیاد آب در مخزن ایجاد شده باشد استفاده میشوند.

زمان تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

زمان تعویض فیلتر به میزان آلودگی آب منطقه و مقدار استفاده از آن  بستگی دارد. هر شش ماه یکبار فیلتر های سه مرحله ورودی باید تعویض شوند.در صورت آلوده بودن بیش از حد آب ورودی، توصیه می شود با افت فشار آب خروجی ، فیلتر های سه مرحله اول تعویض شوند.در صورت تعویض به موقع فیلتر های سه مرحله اول، فیلتر اصلی دستگاه ( RO Membrane)  گاه تا دو سال نیز عمر می کند.فیلتر مرحله پنجم ( کربن نهایی ) باید هر  سال تعویض شود.

گارانتی و خدمات دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ

دستگاه تصفیه آب آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ دارای دو سال ضمانت و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.
در طول دوره ضمانت، در صورت بروز اشکال برای دستگاه ، مصرف کننده هزینه ای بابت دستمزد و هزینه قطعه پرداخت نخواهد کرد.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید دستگاه و لوازم تصفیه آب با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه:فروشگاه Waterco  متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت آکواجوی AQUAJOY است.

نوشتن نقد و نظر

تصفیه آب خانگی پنج مرحله ای AQUAJOY AQUA SPRING

تصفیه آب خانگی پنج مرحله ای AQUAJOY AQUA SPRING

دستگاه تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل آکوا اسپرینگ
مطابق با تکنولوژی RO مناسب برای محل هایی که آب ورودی دارای
بیش از حد نرمال جامدات محلول می باشد.

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : AQUA SPRING
کاربرد : تصفیه آب خانگی
شرح دستگاه : تصفیه آب پنج مرحله ای اکواجوی مدل AQUA SPRING

مــحصولات مرتبط

سایر اطلاعات

مدلAQUA SPRING
کاربردتصفیه آب خانگی
شرح دستگاهتصفیه آب پنج مرحله ای اکواجوی مدل AQUA SPRING