نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
فیلتر دستگاه AQUAJOY | LEGEND گالری تصاویر

فیلتر تصفیه آب خانگی AQUAJOY LEGEND

aquajoy_legend

محصول جدید

بسته فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی لجند و سایر دستگاه های کارتریجی
مناسب برای دستگاه های 5 مرحله ای آکواجوی مدل لجند ، بلوم و دستگاه های آکوا اسپرینگو کلیه دستگاه تصفیه آب محفظه دار که از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند.

تماس بگیرید (79315-021) بدون مالیات.

فیلتر دستگاه AQUAJOY
دستگاه تصفیه آب خانگی
سه مرحله اول فیلتر تصفیه آب AQUAJOY مدل لجند مرحله اول فیلتر الیافی 5 میکرون مرحله دوم فیلتر کربن فعال مرحله سوم فیلتر 5 میکرون است.

فیلتر دستگاه آکواجوی legend

شرکت آکواجوی AQUAJOY 

شرکت Cantech Trade ، یک شرکت کانادایی مستقر در شمال ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، که در تصفیه آب در مناطق مسکونی ، تجاری و صنعتی تخصص دارد. این شرکت در سال 2001 تأسیس شد و اولین بار محصولات خود را در کاربردهای مسکونی تصفیه آب در سال 2002 با نام تجاری aquajoy آغاز کرده است. کارخانه های Aquajoy در کانادا ، استرالیا و تایوان ، در حال تولید سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط هستند.
هدف این شرکت ارائه راه حل های تصفیه آب مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان ، در بازارهای داخلی و بین المللی است. تصفیه آب و سیستم آب آشامیدنی aquajoy حتی در شرایط با کیفیت بالای آب بسیار مؤثر و قابل اعتماد بوده است.
استفاده از بهترین اجزای با کیفیت از تولید کنندگان درجه یک در آمریکای شمالی در این محصولات باعث شده تا  محصولاتی که به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه کرده بسیار مورد استقبال باشد. آزمایش کنترل کیفیت در تولید و مونتاژ مهمترین نگرانی های روزمره ما است و دارای اهمیت بالایی است.

فیلتر تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل لجند

مناسب برای دستگاه های 5 مرحله ای آکواجوی مدل لجند ، بلوم و دستگاه های آکوا اسپرینگ و کلیه دستگاه تصفیه آب محفظه دار که از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند.
برای رفاه هرچه بیشتر مشتریان عزیز فیلترهای اصل aquajoy در بسته بندی های زیبا و استاندارد  ارائه می گردند.

ویژگی های فنی فیلتر تصفیه آب خانگی آکواجوی مدل لجند

مناسب برای دستگاه های 5 مرحله ای مدل لجند ، بلوم ، آکوا اسپرینگ و کلیه دستگاه های تصفیه آب محفظه دار که از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند.

حاوی:
یک عدد کارتریج فیلتر الیافی 5 میکرون به طول 10 اینچ از جنس پلی پروپیلن
یک عدد کارتریج فیلتر الیافی 1 میکرون  به طول 10 اینچ از جنس پلی پروپیلن
یک عدد کارتریج فیلتر کربن GAC تهیه شده از پوست نارگیل(coconut shell carbon) به طول 10 اینچ
تهیه شده از مواد اولیه Food Grade و مناسب جهت مصارف خوراکی و بهداشتی
دارای تاییدیه های بهداشتی NSF و FDA آمریکا
محصول آکواجوی کانادا

کاربرد فیلتر های سه مرحله اول تصفیه آب خانگی لجند

مرحله اول فیلتر الیافی 5 میکرون است که این فیلتر از الیاف  پلی پروپیلن ساخته شده است. این الیاف فشرده شده اند و  لابه لای آنها دارای منافذی به قطر حداکثر 5 میکرون وجود دارد. با عبور آب از این فیلتر، ذرات معلق بزرگتر از 5 میکرون از آب حذف می شوند. گل و لای ، شن وماسه ، زنگ لوله ها و ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها در این مرحله از آب حذف شده و آب زلال و شفاف می شود.

مرحله دوم فیلتر کربن فعال است که کربن فعال به علت جذب سطحی بالا و وجود منافذ زیاد در ساختار خود قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب ، مواد شیمیایی آلی ، تری هالومتان ها (محصول فرعی کلرزنی) ، آفت کش ها ، بو و طعم نامطبوع آب را حذف کند.
شاید بتوان گفت وظیفه اصلی این فیلتر همان حذف کلر باقیمانده از آب می باشد، چرا که کلر علاوه بر مضراتی که برای سلامتی انسان دارد، می تواند به فیلتر اصلی (ممبران RO ) نیز آسیب بزند. لازم به ذکر است که کربن موجود در فیلترهای آکواجوی ، از پوست نارگیل ساخته می شوند و به Coconut Shell Carbon مشهور هستند. لذا منشا کاملا گیاهی داشته و هیچ نوع ترکیب زیان آوری به آب وارد نمی کنند.

مرحله سوم فیلتر الیافی 1 میکرون است که عملکرد و جنس این فیلتر دقیقا مشابه فیلتر مرحله اول است. اما در مرحله سوم دقت تصفیه آب به یک میکرون می رسد.بنابراین  ذرات معلق و شناوری که در مرحله اول از آب حذف نشده اند، در این مرحله از آب حذف و آب کاملا زلال و شفاف می شود.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید تصفیه آب و لوازم تصفیه آب با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه:فروشگاه Waterco  متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت آکواجوی AQUAJOY است.

نوشتن نقد و نظر

فیلتر تصفیه آب خانگی AQUAJOY LEGEND

فیلتر تصفیه آب خانگی AQUAJOY LEGEND

بسته فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی لجند و سایر دستگاه های کارتریجی
مناسب برای دستگاه های 5 مرحله ای آکواجوی مدل لجند ، بلوم و دستگاه های آکوا اسپرینگو کلیه دستگاه تصفیه آب محفظه دار که از فیلترهای کارتریجی استفاده می کنند.

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : فیلتر دستگاه AQUAJOY
کاربرد : دستگاه تصفیه آب خانگی
شرح دستگاه : سه مرحله اول فیلتر تصفیه آب AQUAJOY مدل لجند مرحله اول فیلتر الیافی 5 میکرون مرحله دوم فیلتر کربن فعال مرحله سوم فیلتر 5 میکرون است.

مــحصولات مرتبط

سایر اطلاعات

مدلفیلتر دستگاه AQUAJOY
کاربرددستگاه تصفیه آب خانگی
شرح دستگاهسه مرحله اول فیلتر تصفیه آب AQUAJOY مدل لجند
مرحله اول فیلتر الیافی 5 میکرون
مرحله دوم فیلتر کربن فعال
مرحله سوم فیلتر 5 میکرون است.