نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
دوزینگ پمپ سکو سری SEKO| MS1 گالری تصاویر

دوزینگ پمپ سکو سریSEKO SPRING MS1

seko_ spring ms1

محصول جدید

دوزینگ پمپ سری MS1
 آبدهی از5.5 تا 1200 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار16 بار

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> MS1

شرکت سکو SEKO

شرکت سکو، یکی از برترین تولیدکننده های دوزینگ پمپ و سیستم های تزریق مواد شیمیایی است.که در 40 سال گذشته از جمله شرکت های مطرح در جهان بوده است.SEKOطیف وسیعی از کالاها را ارائه میدهد که نیاز مشتریان را در سه بازار اصلی تجارت خود در زمینه بهداشت,آب و صنعت و فرآیندهای  صنعتی برآورده میکند. توسطنیمی متشکل از 100 مهندس مورد مطالعه،طراحی و آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول با توجه به نرم افزار و دقت قابلیت اطمینان را دارد.به همین دلیل توانسته با تامین محصولاتی نوآورانه، موقعیت مناسبی در دنیا به دست آورد که شامل اراِئه راه حل های صحیح برای انتقال،تزریق،کنترل پارامتر مواد شیمیایی حتی در استانداردهای ATEX (ضد انفجار) و API675 و علی الخصوص تجهیزات کنترل مثل اسیدیته، ORP، هدایت الکتریکی، اکسیژن محلول، کدورت، کلر باقیمانده آزاد، شدت جریان مایع (دبی)، پنل های مخصوص استخر و نهایتاً تزریق کننده های پودر به صورت خشک جهت پلی الکترولیت ها می باشد.
بیش از 40 سال ، SEKO پمپ های دوزینگ پمپ های فوق العاده ای برای بازارهای نظافت و بهداشت ، تصفیه آب و فرآیندهای صنعتی طراحی و تولید کرده است و اکنون این محصولات را در بیش از 100 کشور جهان ارائه می دهد.
شرکت خصوصی ، SEKO با توجه به مقیاس و وسعت پرتفوی خود که بخش های مختلف تجاری و بسیاری از برنامه های مختلف و متنوع را در بر می گیرد ، در بین رقبای اصلی خود بی نظیر است و همچنان با ارائه بیش از 1000 کارمند ،  امور تجاری خود را ارائه می دهد.

دوزینگ پمپ سکو مدلMS1

دوزینگ پمپ پیستونی سری MS1 چندین نمونه از هد پمپ و توان موتور را ارائه می دهد و همین موضوع باعث میشود تا با تعداد زیادی از برنامه ها سازگار شود. دوزینگ پمپ سری MS1 دارای فشار  16 بار و سرعت جریان بین 5/5 تا 1200 لیتر در ساعت است .دارای مکانیسم بازگشت پیستونی در هوزینگ آلمینیومی میباشد و هر نوع از این مدل دوزینگ پمپ  در 3 حالت طول ضربه متفاوت کار میکند.طول ضربه را میتوان به طور اتوماتیک یا دستی با استفاده از کیت AKTUA که از سیگنال 4-20 میلی آمپر تنظیم کرد. دارای یک موتور الکتریکی تک یا سه فاز و دارای درجه حفاظت  IP55 میباشد .

مشخصات  دوزینگ پمپ سکو مدلMS1

حداکثر آبدهی 5.5 تا 1200 لیتر برساعت 
حداکثر فشار16 بار

ویژگی دوزینگ پمپ سکو مدل MS1

قطر دیافراگم: از 108 تا 165 میلی متر
موتور: استاندارد 0.37 (Kw (IP 55
طول ضربه: 4 میلی متر _ 6 میلی متر
مواد  تشکیل دهنده ی هد پمپ  شامل SS316L ، PVC ، PP و PVDF است.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید الکترو پمپ با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه : فروشگاه Waterco  متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت سکو SEKO است .

نوشتن نقد و نظر

دوزینگ پمپ سکو سریSEKO SPRING MS1

دوزینگ پمپ سکو سریSEKO SPRING MS1

دوزینگ پمپ سری MS1
 آبدهی از5.5 تا 1200 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار16 بار

مــحصولات مرتبط