نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
دوزینگ پمپ سری SEKO| TEKBA گالری تصاویر

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO TEKBA

seko_tekba

محصول جدید

دوزینگ پمپ تزریق سلنوئیدی سری TEKBA
 آبدهی از 2.5 تا 110 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار20 بار

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

TEKBA
TEKBA با سیستم های دوزینگ ثابت و متغییر برای عملکرد های چندگانه و دیجیتال ساخته شده است.
<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> سلنوئیدی TEKBA

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> سکو مدل TEKBA

شرکت سکو SEKO

شرکت سکو، یکی از برترین تولیدکننده های دوزینگ پمپ و سیستم های تزریق مواد شیمیایی است.که در 40 سال گذشته از جمله شرکت های مطرح در جهان بوده است.SEKOطیف وسیعی از کالاها را ارائه میدهد که نیاز مشتریان را در سه بازار اصلی تجارت خود در زمینه بهداشت,آب و صنعت و فرآیندهای  صنعتی برآورده میکند. توسطنیمی متشکل از 100 مهندس مورد مطالعه،طراحی و آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول با توجه به نرم افزار و دقت قابلیت اطمینان را دارد.به همین دلیل توانسته با تامین محصولاتی نوآورانه، موقعیت مناسبی در دنیا به دست آورد که شامل اراِئه راه حل های صحیح برای انتقال،تزریق،کنترل پارامتر مواد شیمیایی حتی در استانداردهای ATEX (ضد انفجار) و API675 و علی الخصوص تجهیزات کنترل مثل اسیدیته، ORP، هدایت الکتریکی، اکسیژن محلول، کدورت، کلر باقیمانده آزاد، شدت جریان مایع (دبی)، پنل های مخصوص استخر و نهایتاً تزریق کننده های پودر به صورت خشک جهت پلی الکترولیت ها می باشد.
بیش از 40 سال ، SEKO پمپ های دوزینگ پمپ های فوق العاده ای برای بازارهای نظافت و بهداشت ، تصفیه آب و فرآیندهای صنعتی طراحی و تولید کرده است و اکنون این محصولات را در بیش از 100 کشور جهان ارائه می دهد.
شرکت خصوصی ، SEKO با توجه به مقیاس و وسعت پرتفوی خود که بخش های مختلف تجاری و بسیاری از برنامه های مختلف و متنوع را در بر می گیرد ، در بین رقبای اصلی خود بی نظیر است و همچنان با ارائه بیش از 1000 کارمند ،  امور تجاری خود را ارائه می دهد.

دوزینگ پمپ سکو مدل TEKBA

این دوزینگ پمپ ها از بهترین مواد توسط تولید کننده ساخته شده که جنس هد برای این نوع دوزینگ پمپ PVDF و جنس ولو از نوع سرامیک میباشد.قطعات دوزینگ پمپ که در تماس با سیال  هستند از جنس PVDF، PTFE ،EPDM ،FPM و سرامیک میباشد. دوزینگ پمپ برای کلر زنی ، تزریق اسید و به طور کلی برای تزریق مقدار معینی از سیال به مخزن ها و استخرها یا لوله های تحت فشار کاربرد دارد.
خرابی دوزینگ پمپ ها به طور معمول به علت انتخاب اشتباه آن میباشد،PVDF معمولا با طیف گسترده ای از سیالات شیمیایی سازگاری خوبی دارد و دارای تحمل فشار و دمایی بالا است. برای اطمینان از ارائه خدمات مناسب با رجوع به جدول مقاومت شیمیایی chemical resistance) PVDF) و با توجه به پارامترهای موادشیمیایی مورد استفاده میتوانید از تاثیر مواد شیمیایی بروی دوزینگ پمپ مطلع شوید. راهنمای استفاده از جدول به طوری است که میزان مقاومت در برابر مواد شیمیایی مختلف ذکر شده و توضیحات بیشتر آن در پایین جدول نوشته شده است.
سیستم های دوزینگ پمپ ثابت و متغییر برای عملکرد های چندگانه و دیجیتال ساخته شده اند.دوزینگ پمپ ها  را بر اساس شرایط کاری ذکر شده فعال کنید زیرا باعث افزایش بهره وری پمپ میشود. دوز ثابت و متغیر در دسترس است که در دو نوع نسخه های آنالوگ و دیجیتال موجود میباشد.

https://waterco.ir/img/cms/seko/tekna/pvdf-chemical-resistance-guide.pdf

مشخصات دوزینگ پمپ  سلنوئیدی سکو مدل TEKBA

حداکثر آبدهی 110 لیتر برساعت
حداکثر فشار20 بار

مشخصات دوزینگ پمپ سلونوئیدی سکو مدل TEKBA

دارای سنسور سطح مخزن
دوز متغیر با استفاده از هر دو نوع ورودی آنالوگ (4 - 20 میلی آمپر) و ورودی های دیجیتال

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید الکترو پمپ با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه : فروشگاه Waterco  متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت سکو SEKOاست 

نوشتن نقد و نظر

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO TEKBA

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO TEKBA

دوزینگ پمپ تزریق سلنوئیدی سری TEKBA
 آبدهی از 2.5 تا 110 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار20 بار

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : TEKBA
شرح دستگاه : TEKBA با سیستم های دوزینگ ثابت و متغییر برای عملکرد های چندگانه و دیجیتال ساخته شده است.
نوع پمپ : دوزینگ پمپ سلنوئیدی TEKBA

مــحصولات مرتبط

سایر اطلاعات

مدلTEKBA
شرح دستگاهTEKBA با سیستم های دوزینگ ثابت و متغییر برای عملکرد های چندگانه و دیجیتال ساخته شده است.
نوع پمپ دوزینگ پمپ سلنوئیدی TEKBA