نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
دوزینگ پمپ سکو سری SEKO| INVICTA گالری تصاویر

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO INVICTA

seko_invicta

محصول جدید

دوزینگ پمپ تزریق سلنوئیدی سری INVICTA
 آبدهی از 0.2 تا 5 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار7 بار

تماس بگیرید (79315-021) بدون مالیات.

INVICTA
استخرهای شنا ، کارواش ، برجهای خنک کننده
دارای آبدهی از 0.2 تا 5 لیتر بر ساعت و حداکثر فشار7 بار
<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> سلنوئیدی INVICTA

<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> INVICTA,<a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_4'>دوزینگ پمپ</a> سلنوئیدی

شرکت سکو SEKO

شرکت سکو، یکی از برترین تولیدکننده های دوزینگ پمپ و سیستم های تزریق مواد شیمیایی است.که در 40 سال گذشته از جمله شرکت های مطرح در جهان بوده است.SEKOطیف وسیعی از کالاها را ارائه میدهد که نیاز مشتریان را در سه بازار اصلی تجارت خود در زمینه بهداشت,آب و صنعت و فرآیندهای  صنعتی برآورده میکند. توسطنیمی متشکل از 100 مهندس مورد مطالعه،طراحی و آزمایش قرار گرفته است تا اطمینان حاصل شود که هر محصول با توجه به نرم افزار و دقت قابلیت اطمینان را دارد.به همین دلیل توانسته با تامین محصولاتی نوآورانه، موقعیت مناسبی در دنیا به دست آورد که شامل اراِئه راه حل های صحیح برای انتقال،تزریق،کنترل پارامتر مواد شیمیایی حتی در استانداردهای ATEX (ضد انفجار) و API675 و علی الخصوص تجهیزات کنترل مثل اسیدیته، ORP، هدایت الکتریکی، اکسیژن محلول، کدورت، کلر باقیمانده آزاد، شدت جریان مایع (دبی)، پنل های مخصوص استخر و نهایتاً تزریق کننده های پودر به صورت خشک جهت پلی الکترولیت ها می باشد.
بیش از 40 سال ، SEKO پمپ های دوزینگ پمپ های فوق العاده ای برای بازارهای نظافت و بهداشت ، تصفیه آب و فرآیندهای صنعتی طراحی و تولید کرده است و اکنون این محصولات را در بیش از 100 کشور جهان ارائه می دهد.
شرکت خصوصی ، SEKO با توجه به مقیاس و وسعت پرتفوی خود که بخش های مختلف تجاری و بسیاری از برنامه های مختلف و متنوع را در بر می گیرد ، در بین رقبای اصلی خود بی نظیر است و همچنان با ارائه بیش از 1000 کارمند ،  امور تجاری خود را ارائه می دهد.

دوزینگ پمپ سلنوئیدی

دوزینگ پمپ الکترونیکی سکو انتخاب هوشمندی برای فرآیندهای تصفیه آب است که برای انتقال مقدار معینی از سیالات شیمیایی در فرایندها ضروری است. از سیستم های تصفیه آب آشامیدنی گرفته تا  برای کاربردهای کشاورزی استفاده میشود.
فناوری ریزپردازنده قدرتمند مقدار تزریق را تضمین می کند ، در حالی که گزینه های نصب دیوار و پایه ، دوز ثابت و متناسب و انواع آنالوگ و دیجیتال انتخاب بی نظیری را ارائه می دهند. بسیاری از این پمپ های دیافراگم برقی، حتی بدون از بین رفتن عملکرد در مکان هایی که دسترسی به برق ندارند یا در جاهایی که منبع تغذیه در آن نوسان دارد از  چند منبع تغذیه استفاده می شود.
در این دوزینگ پمپ ها استفاده از مواد ممتاز مانند PVDF و مواد PTFE در اجزای انتهایی هد , دوزینگ پمپ الکترومغناطیسی ما را در برنامه های مختلف انعطاف پذیر می کند ، زیرا در برابر انواع مواد شیمیایی تهاجمی از جمله مواد بسیار خورنده، مقاومت بالایی دارند.قطعات دوزینگ پمپ که در تماس با سیال  هستند از جنس PVDF، PTFE ،EPDM ،FPM و سرامیک میباشد. دوزینگ پمپ برای کلر زنی ، تزریق اسید و به طور کلی برای تزریق مقدار معینی از سیال به مخزن ها و استخرها یا لوله های تحت فشار کاربرد دارد.خرابی دوزینگ پمپ ها به طور معمول به علت انتخاب اشتباه آن میباشد،PVDF معمولا با طیف گسترده ای از سیالات شیمیایی سازگاری خوبی دارد و دارای تحمل فشار و دمایی بالا میباشد
این پمپ های دیافراگمی تنها با یک قسمت متحرک، عملاً فاقد سایش هستند و نیازی به روغن کاری یاتاقان یا شفت ندارند ، به حداقل رساندن نیاز به تعمیر و نگهداری و هزینه های تعمیر در حالی است که ویژگی های عالی در حال اجرا را نیز دارا میباشند.

دوزینگ پمپ سلونوئیدی سکو مدل INVECTA

این پمپ ها از بهترین مواد توسط تولید کننده ساخته شده که جنس هد برای این نوع دوزینگ پمپ PVDF و ولو از جنس سرامیک میباشد.برای اطمینان از ارائه خدمات مناسب با رجوع به جدول مقاومت شیمیایی chemical resistance) PVDF) و باتوجه به پارامترهای موادشیمیایی مورد استفاده میتوانید از تاثیر مواد شیمیایی بروی محصول مطلع شوید. راهنمای استفاده از جدول به طوری است که میزان مقاومت در برابر مواد شیمیایی مختلف ذکر شده و توضیحات بیشتر آن در پایین جدول نوشته شده است.

مشخصات  دوزینگ پمپ سلنوئیدی INVECTA

حداکثر آبدهی0.2 تا 5 لیتر برساعت 
حداکثر فشار7 بار

ویژگی دوزینگ پمپ سلنوئیدی سکو مدل INVECTA

دارای سنسور کاهش حجم مخزن و دارای درجه محافظتی IP65 در برابر فشار آب و محیط های پرتلاطم.
امکان نصب برروی دیوار برای فضاهای کم
ولو دستی برای دستیابی سریع و راه اندازی سریع سیستم
سرعت به صورت دستی قابل تنظیم که موجب بهینه سازی فرآیند میشود.
دارای چراغ LED برای روشن یا خاموش بودن دستگاه 

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید الکترو پمپ با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه : فروشگاه Waterco  متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت سکو SEKO است 

نوشتن نقد و نظر

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO INVICTA

دوزینگ پمپ سکو سری SEKO INVICTA

دوزینگ پمپ تزریق سلنوئیدی سری INVICTA
 آبدهی از 0.2 تا 5 لیتر بر ساعت 
حداکثر فشار7 بار

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : INVICTA
کاربرد : استخرهای شنا ، کارواش ، برجهای خنک کننده
شرح دستگاه : دارای آبدهی از 0.2 تا 5 لیتر بر ساعت و حداکثر فشار7 بار
نوع پمپ : دوزینگ پمپ سلنوئیدی INVICTA

مــحصولات مرتبط

سایر اطلاعات

مدلINVICTA
کاربرداستخرهای شنا ، کارواش ، برجهای خنک کننده
شرح دستگاهدارای آبدهی از 0.2 تا 5 لیتر بر ساعت و حداکثر فشار7 بار
نوع پمپدوزینگ پمپ سلنوئیدی INVICTA