نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
فیلتر ممبران AQUAJOY | RO گالری تصاویر

فیلتر ممبران AQUAJOY RO

aquajoy_ro

محصول جدید

فیلتر اصلی در دستگاه تصفیه آب تجاری RO
ممبران RO به طول10 اینچ و ظرفیت 50GPD

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

فیلتر <a class='iwiki' rel='popover' id='wiki_1'>ممبران</a> ro

شرکت آکواجوی  AQUAJOY 

شرکت Cantech Trade ، یک شرکت کانادایی مستقر در شمال ونکوور ، بریتیش کلمبیا ، که در تصفیه آب در مناطق مسکونی ، تجاری و صنعتی تخصص دارد. این شرکت در سال 2001 تأسیس شد و اولین بار محصولات خود را در کاربردهای مسکونی تصفیه آب در سال 2002 با نام تجاری aquajoy آغاز کرده است. کارخانه های Aquajoy در کانادا ، استرالیا و تایوان ، در حال تولید سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط هستند.
هدف این شرکت ارائه راه حل های تصفیه آب مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مصرف کنندگان ، در بازارهای داخلی و بین المللی است. تصفیه آب و سیستم آب آشامیدنی aquajoy حتی در شرایط با کیفیت بالای آب بسیار مؤثر و قابل اعتماد بوده است.
استفاده از بهترین اجزای با کیفیت از تولید کنندگان درجه یک در آمریکای شمالی در این محصولات باعث شده تا  محصولاتی که به بازارهای داخلی و بین المللیعرضه کرده بسیار مورد استقبال باشد. آزمایش کنترل کیفیت در تولید و مونتاژ مهمترین نگرانی های روزمره ما است و دارای اهمیت بالایی است.

فیلتر ممبران

 فیلتر اصلی دستگاه آکواجوی است . فیلتر اسمز معکوس (ممبران RO)، از چندين لايه غشاء نيمه تراوا كه به دور يك لوله مركزي پيچيده شده اند تشكيل شده است.ااسمز معکوس فرایندی است که میتوان از محلول(حلال +ناخالصی)به کمک یک غشا نیمه تراوا ،حلال تقریبا خالص تهیه کرد.این غشاء (ممبران) دارای منافذی به اندازه یک دهم نانومتر ( 0،0001 میکرون) است.
چون ناخالصي های محلول در آب، قادر به عبور از منافذ غشاء نيستند از اين رو در يك طرف غشاء آب تقريبا خالص وجود خواهد داشت كه راهي لوله مركزي شده و به سمت خروجي آب تصفيه شده هدايت مي شود. در طرف ديگر لايه هاي غشاء، آب تغليظ شده از ناخالصي ها وجود خواهد داشت كه به سمت مجراي فاضلاب هدايت مي شود.
با روش اسمز معكوس مي توان 99%مواد معدنی حل شده،97% مواد آلی و کلوییدی آب را حذف کرد. نیترات، آرسنیک، سرب ، جیوه و سایر ناخالصی های محلول در آب و وفلزات سنگین مضر در آب در این مرحله از آب حذف می شوند.

ممبران RO به طول ۱۰ اینچ و ظرفیت ۵۰GPD

فیلتر اصلی در تمام دستگاههای 5 مرحله ای اسمز معکوس خانگی حذف کلیه املاح مضر موجود در آب، باکتری ها، میکروارگانیزمها، شوری آبحذف ناخالصی های محلول در آب از قبیل: نیترات ونیتریت، سرب، مس، باریوم، جیوه، سدیم، کادمیوم و …. به میزان 90%حداکثر تولید آب در شرایط نرمال: 50 گالن معادل 194 لیتر در روز (8 لیتر در ساعت)
زمان تعویض فیلترها بستگی به میزان آلودگی آب ورودی دارد و حدود 1 تا 2 سال میباشد. 
هیه شده از غشاء نیمه تراوا از جنس استات سلولوزFood Grade و مناسب جهت مصارف خوراکی و بهداشتی
دارای تاییدیه های بهداشتی NSF و FDA آمریکا
محصول آکواجوی کانادا

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید فیلتر تصفیه و لوازم تصفیه آب با کارشناسان فنی فروش با ما تماس بگیرید .
توجه : فروشگاه Waterco متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبرشرکت آکواجوی AQUAJOY است.

نوشتن نقد و نظر

فیلتر ممبران AQUAJOY RO

فیلتر ممبران AQUAJOY RO

فیلتر اصلی در دستگاه تصفیه آب تجاری RO
ممبران RO به طول10 اینچ و ظرفیت 50GPD

مــحصولات مرتبط