نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
هیتر استخر ایمکس EMAUX PLATE HEAT گالری تصاویر

هیتر استخر ایمکس EMAUX PLATE HEAT

emaux-plate heat

محصول جدید

هیتر استخر ایمکس PLATE HEAT

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

PLATE HEAT
هیتر استخر

هیتر استخر ایمکس plate heat

شرکت EMAUX

شرکت Emaux در هنگ کنگ تاسیس شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های جهانی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی شناخته شده است که توانسته تمام تقاضای مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد. شرکت ایمکس با قرار دادن کیفیت در راس تمام تولیدات خود، قیمت های بسیار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش عالی توانسته انتخاب بسیاری از متقاضیان این صنعت در بازار جهانی باشد .این شرکت فعالیت خود را بروی تولید محصولات اختصاصی شده در زمینه استخرهای شنا، سونا، پارک های آبی، مراکز تفریحی، آکواریوم های عمومی و پروژه های آبی مختلف گذاشته و تا کنون توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد.
همچنین این شرکت توانسته با شعار حفظ کیفیت به یک شبکه جهانی واقعی با دفاتر متعدد در اروپا و چین تبدیل شود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تجهیزات استخری ، پروژه های آبی مختلفی را در سطح جهان به اتمام رسانیده و بصورت مستقیم با بسیاری از شرکت های سازنده، توسعه دهنده و مهندسی همکاری نزدیک داشته است.

هیتر استخر  PLATE HEAT :

این سری هیتر های ایمکس درارای قابلیت اتصال به انواع دیگهای بخار ، پمپ های حرارتی و سیستم های صفحه خورشیدی بوده و  از مبدل حرارتی برای انتقال مداوم گرما / سرما از یک رسانه به رسانه دیگر به منظور انتقال انرژی فرآیند استفاده می شود. مبدلهای حرارتی سری Emaux PLATE HEATخروجی بالایی تولید می کند و قابلیت انتقال حرارت بسیار خوبی دارد. همه مدل ها قابل نصب و اتصال به انواع دیگهای بخار ، پمپ های حرارتی و سیستم های صفحه خورشیدی هستند.

جدول مشخصات و ابعاد هیتر PLATE HEAT:

هیتر استخر ایمکس PLATE HEAT

هیتر استخر ایمکس PLATE HEAT

نوشتن نقد و نظر

هیتر استخر ایمکس EMAUX PLATE HEAT

هیتر استخر ایمکس EMAUX PLATE HEAT

هیتر استخر ایمکس PLATE HEAT

ویژگی ها

مشخصات کلی

مدل : PLATE HEAT
نوع : هیتر استخر

مــحصولات مرتبط

سایر اطلاعات

مدلPLATE HEAT
نوعهیتر استخر