نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
کلرزن ایمکس EMAUX SSC-ONE گالری تصاویر

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-ONE

emaux-ssc-one

محصول جدید

کلرزن نمکی ایمکس  SSC-ONE

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

کلرزن ایمکس سری ssc-one

شرکت EMAUX

شرکت Emaux در هنگ کنگ تاسیس شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های جهانی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی شناخته شده است که توانسته تمام تقاضای مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد. شرکت ایمکس با قرار دادن کیفیت در راس تمام تولیدات خود، قیمت های بسیار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش عالی توانسته انتخاب بسیاری از متقاضیان این صنعت در بازار جهانی باشد .این شرکت فعالیت خود را بروی تولید محصولات اختصاصی شده در زمینه استخرهای شنا، سونا، پارک های آبی، مراکز تفریحی، آکواریوم های عمومی و پروژه های آبی مختلف گذاشته و تا کنون توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد.
همچنین این شرکت توانسته با شعار حفظ کیفیت به یک شبکه جهانی واقعی با دفاتر متعدد در اروپا و چین تبدیل شود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تجهیزات استخری ، پروژه های آبی مختلفی را در سطح جهان به اتمام رسانیده و بصورت مستقیم با بسیاری از شرکت های سازنده، توسعه دهنده و مهندسی همکاری نزدیک داشته است.

مشخصات کلرزن نمکی SSC-ONE :

Emaux SSC-one  پمپ دوز آن اسید را تزریق می کند تا به طور خودکار سطح pH صحیح را حفظ کند و سلول آن از تولید کلر مراقبت می کند. به طور خودکار برنامه ریزی شده و با استفاده از بهترین کیفیت نمک ، هیچ محصول جانبی مضر تولید نمی شود. یکی از پیشرفته ترین و کاربرترین کلر سازهای آب نمک موجود در بازار میباشد که دارای تایمر برای کنترل برنامه ریزی پمپ و سلول بوده دکمه Boost ، سیستم را با کلر فوق العاده ، قدرت 100٪ برای 24 ساعت تنظیم می کند.دارای حالت زمستانی میباشد که قدرت را به 30٪ کاهش می دهد.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید محصولات با کارشناسان فنی فروش ما تماس بگیرید.
توجه: فروشگاه Waterco متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت ایمکس EMAUX است.

جدول مشخصات و ابعاد کلرزن نمکی SSC-ONE :

کلرزن ایمکس ssc-one

نوشتن نقد و نظر

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-ONE

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-ONE

کلرزن نمکی ایمکس  SSC-ONE

مــحصولات مرتبط