نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
کلرزن ایمکس EMAUX SSC-MINI گالری تصاویر

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-MINI

emaux-ssc-mini

محصول جدید

کلرزن نمکی ایمکس  SSC-MINI
حداکثر فشار 2.5 بار 

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

کلرزن ایمکس سری ssc-mini

شرکت EMAUX

شرکت Emaux در هنگ کنگ تاسیس شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های جهانی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی شناخته شده است که توانسته تمام تقاضای مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد. شرکت ایمکس با قرار دادن کیفیت در راس تمام تولیدات خود، قیمت های بسیار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش عالی توانسته انتخاب بسیاری از متقاضیان این صنعت در بازار جهانی باشد .این شرکت فعالیت خود را بروی تولید محصولات اختصاصی شده در زمینه استخرهای شنا، سونا، پارک های آبی، مراکز تفریحی، آکواریوم های عمومی و پروژه های آبی مختلف گذاشته و تا کنون توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد.
همچنین این شرکت توانسته با شعار حفظ کیفیت به یک شبکه جهانی واقعی با دفاتر متعدد در اروپا و چین تبدیل شود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تجهیزات استخری ، پروژه های آبی مختلفی را در سطح جهان به اتمام رسانیده و بصورت مستقیم با بسیاری از شرکت های سازنده، توسعه دهنده و مهندسی همکاری نزدیک داشته است.

مشخصات کلرزن نمکی SSC-MINI :

برای استخرهای مسکونی تا 90،000 لیتر مهندسی شده است. شامل آخرین فن آوری ، یک رابط بصری ، و طراحی اجزای قوی برای ایجاد قابل اعتماد ترین ، کاربر پسند و نگهدارنده کلر با بهترین ارزش در بازار است.این سری کلرزن ها کاملا مناسب برای استخرهای نمکی منیزیم با حداکثر فشار کار 2.5 بار و صفحه تیتانیوم برای تولید حداکثر کلر 25 گرم در ساعت طراحی شده اند .

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید محصولات با کارشناسان فنی فروش ما تماس بگیرید.
توجه: فروشگاه Waterco متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت ایمکس EMAUX است.

جدول مشخصات و ابعاد کلرزن نمکی SSC-MINI :

کلرزن ایمکس سری ssc-mini

نوشتن نقد و نظر

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-MINI

کلرزن نمکی ایمکس EMAUX SSC-MINI

کلرزن نمکی ایمکس  SSC-MINI
حداکثر فشار 2.5 بار 

مــحصولات مرتبط