نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
کلرزن ایمکسEMAUX SUPERIOR SSC گالری تصاویر

کلرزن نمکی ایمکسEMAUX SUPERIOR SSC

emaux-superior ssc

محصول جدید

کلرزن نمکی ایمکس SUPERIOR SSC
حداکثر  فشار 2.5 بار 

تماس بگیرید(79315-021) بدون مالیات.

کارزن ایمکس superior ssc

شرکت EMAUX

شرکت Emaux در هنگ کنگ تاسیس شده است که امروزه به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های جهانی تجهیزات استخر، سونا و جکوزی شناخته شده است که توانسته تمام تقاضای مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن پاسخگو باشد. شرکت ایمکس با قرار دادن کیفیت در راس تمام تولیدات خود، قیمت های بسیار مناسب و ارائه خدمات پس از فروش عالی توانسته انتخاب بسیاری از متقاضیان این صنعت در بازار جهانی باشد .این شرکت فعالیت خود را بروی تولید محصولات اختصاصی شده در زمینه استخرهای شنا، سونا، پارک های آبی، مراکز تفریحی، آکواریوم های عمومی و پروژه های آبی مختلف گذاشته و تا کنون توانسته در این زمینه بسیار موفق باشد.
همچنین این شرکت توانسته با شعار حفظ کیفیت به یک شبکه جهانی واقعی با دفاتر متعدد در اروپا و چین تبدیل شود. این شرکت با بیش از 35 سال سابقه در زمینه تجهیزات استخری ، پروژه های آبی مختلفی را در سطح جهان به اتمام رسانیده و بصورت مستقیم با بسیاری از شرکت های سازنده، توسعه دهنده و مهندسی همکاری نزدیک داشته است.

مشخصات کلرزن نمکی SUPERIOR SSC :

8 محدود كننده جریان ، جریان خروجی سلول را كنترل می كند تا از درایو زیاد جلوگیری كند Superior SSC نشان دهنده یک ارتقا قابل توجه محصول است که سالها از طراحی و تجربه کاربر با کلرزنی نمک را تلفیق می کند. کنترل کننده منبع تغذیه با طراحی جدید و مدرن ارائه می دهد که یک رابط کاربر پسندتر همراه با برنامه های پیشرفته محافظت از سیستم برای مقابله با طیف گسترده ای از محیط های کاری ارائه می دهد. Superior SSC یک کلر ساز نمک عالی و قابل اعتماد برای استخرهای مسکونی و استخرهای نیمه تجاری است.

جهت مشاوره رایگان - انتخاب و خرید محصولات با کارشناسان فنی فروش ما تماس بگیرید.
توجه: فروشگاه Waterco متعهد به تامين محصولات اصلي و معتبر شرکت ایمکس EMAUX است.

جدول مشخصات و ابعاد کلرزن نمکی SUPERIOR SSC:

کلرزن ایمکس سری superior ssc

کلرزن ایمکس سری superior ssc

کلرزن ایمکس سری superior ssc

نوشتن نقد و نظر

کلرزن نمکی ایمکسEMAUX SUPERIOR SSC

کلرزن نمکی ایمکسEMAUX SUPERIOR SSC

کلرزن نمکی ایمکس SUPERIOR SSC
حداکثر  فشار 2.5 بار 

مــحصولات مرتبط