نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi
محصولات خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی :

شرکت تصفیه ایرسا آیریک از بزرگترین وارد کنندگان و ارائه دهنده انواع تصفیه آب خانگی تایوانی اورجینال و فیلتر تصفه آب خانگی و قطعات مربوطه آب شیرین کن می باشد. شرکت ایرسا آیریک با بیش از 15سال سابقه کار تخصصی در زمینه بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی و بهره برداری از کارشناسان با تجربه با عرضه خدمات ویژه در کنار ارائه دستگاه تص...

دستگاه تصفیه آب خانگی :

شرکت تصفیه ایرسا آیریک از بزرگترین وارد کنندگان و ارائه دهنده انواع تصفیه آب خانگی تایوانی اورجینال و فیلتر تصفه آب خانگی و قطعات مربوطه آب شیرین کن می باشد. شرکت ایرسا آیریک با بیش از 15سال سابقه کار تخصصی در زمینه بالا بردن کیفیت آب آشامیدنی و بهره برداری از کارشناسان با تجربه با عرضه خدمات ویژه در کنار ارائه دستگاه تصفیه آب خانگی پرداخته و شما را در انتخاب یک دستگاه کار آمد و مناسب همراهی خواهی کرد.

به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می شود برای انتخاب برترین و مناسب ترین دستگاه با کارشناسان فروش شرکت ایرسا آیریک تماس برقرار کنید تا شما در صورت نیاز بهترین و با کیفیت ترین محصولات در اختیار شما قرار بگیرد.

 

 

                                                                                                                   

بیشتر

محصولات خانگی 

 • تصفیه آب خانگی

  آنچه که باید درباره ی تصفیه آب خانگی بدانید :

  یکی از بهترین روش های موثر برای بالای رفتن سطح کیفیت آّب آشامیدنی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی است. از آلودگی های موجود در آب عبارت است از : فلزات سنگین،کلر،سختی آب،ذرات ناشی از پوسیدگی لوله ها که معمولا با چشم دیده نمی شوند که توسط فیلتر های آب حذف می شوند. اما باید توجه داشت که همه ی سیستم های موجود در بازار به طور کامل موثر نیستند.

  در این مقاله به بسباری از نکات مهم و قابل توجه به هنگام خرید تصفیه آب خانگی اشاره می کنیم :

  حذف آلاینده های محلود در آب :

  مشخص است که مهم ترین هدف شما حذف آلاینده ها و سموم حل شده و حذف ناخالصی های موجود در آب می باشد به همین خاطر است که تصمیم به خرید یک تصفیه آب را دارید. یکی از مهمترین چیز هایی که باید بدانید این است که کلر و محصولات جانبی آن را از باید از آب آشامیدنی خود حذف کنید منظور از کلر و محصولات جانبی آن یعنی تری هالومتان ها می باشد.

  علاوه بر این گاز های  شیمیایی حل شده در آب و سرب و نیترات باید از آب آشامیدنی شما حذف شوند. اما آیا فقط همین آلاینده ها در آب آشامیدنی شما وجود دارند؟ واقعیت این است که بسیاری دیگر از سموم و ترکیبات مضر ممکن است در منطقه شما وارد آب شده باشند که بدون آزمایش دقیق شیمیایی و فیزیکی آب قادر به شناسایی آنها نیستید. بنابراین بهتر است به دنبال یک محصول کامل باشید تا قادر به حذف تمامی ناخالصی های که می شناسید و یا نمی شناسید از آب آشامیدنی شما باشد.

  آنچه که خیال شما را کاملا راحت می کند ، یک آب تصفیه کن پنج مرحله ای است که مجهز به فیلترهای زیر باشد:

  ۱- فیلترهای الیافی (معمولا دو عدد) برای حذف ذرات معلق نظیر : گل و لای ، شن و ماسه ، ذرات ناشی از پوسیدگی لوله های آب ، زنگ آهن و …

  ۲ – فیلتر های کربن فعال (معمولا دو عدد) برای حذف کلر ، تری هالومتان ها ، گازهای شیمیایی محلول در آب ، طعم و بوی نامطبوع آب و …

  ۳ – فیلتر اسمز معکوس (RO) برای حذف سموم و ترکیبات حل شده در آب نظیر : سختی آب ، نیترات ، فلزات سنگین مثل سرب و آرسنیک و کادمیوم و….


  معمولا قیمت دستگاه های تصفیه آب خانگی مناسب و بهداشتی از ۴ میلیون تومان به بالا هستند. ارزانترین دستگاه ها ، سیستم های سه و چهار مرحله ای می باشند که فاقد سیستم اسمز معکوس می باشند و گرانترین دستگاه های آب تصفیه کن خانگی ، سیستم های مجهز به فیلتر اسمز معکوس هستند که البته در بین آنها نیز با توجه طراحی و شکل ظاهری دستگاه، قیمت ها متفاوت خواهد بود. فیلترها می بایست هر ۶ ماه یکبار تعویض شوند که با پرداخت هزینه ای اندک  می توان این فیلترها را تعویض نمود.

  البته لازم به ذکر است هزینه های استفاده از این سیستم ها ، در مقایسه با هزینه های استفاده از آب معدنی و همچنین هزینه های ناشی از بیماری های مختلف نظیر : سنگ کلیه ، بیماری های گوارشی و … به مراتب مقرون به صرفه است.

  نگهداری و تعمیرات دستگاه :

  اگر یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و استاندارد خریداری کنید ، نگرانی چندانی از بابت خرابی دستگاه و هزینه های آن نخواهید داشت. از طرفی نرخ خرابی دستگاه های تصفیه آب استاندارد و با کیفیت بسیار بسیار پایین است و از سوی دیگر این دستگاه ها شامل گارانتی و خدمات پس از فروش معتبرنیز هستند که خیال شما را راحت تر می کند.تنها نکته ای که باقی می ماندتعویض به موقع فیلترهااست. اگر یک بار در این خصوص توسط سرویسکاران معتبر آموزش ببینید ، خودتان هم می توانید فیلترها را تعویض کنید.

  بنابراین می توان گفت تعمیرات و نگهداری دستگاه های آب تصفیه کن خانگی بسیار ساده و کم هزینه خواهد بود البته به شرطی که یک محصول با کیفیت و استاندارد خریداری کنید.