نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

پمپ

 

کاربرد فراوان پمپ

امروزه انتقال سیالات در صنعت از ارزش زیادی برخوردار است بخصوص اینکه یکسری از آن ها شامل مواد شیمیایی هستند که باید بدون هرگونه تماسی انتقال پیدا کنند. برای این انتقال بهترین وسیله پمپ است که متناسب با نوع نیاز ما انواع مختلفی نیز دارد.

مصارف این پمپ این روزها برای جبران کمبود آب نیز است.بخصوص در بخش کشاورزی و صنعت پمپ آب یکی از وسایل ضروری و پرکاربرد افراد به حساب می آید.

البته باید در نظر داشت وجود این پمپ ها فقط در حیطه صنعت،کشاورزی و خانگی نیست بلکه در پزشکی و دستگاه های پزشکی نیزز انواع خاص آن بسیار پرکاربر خواهد بود.

شرکت واترکو یکی از بزرگترین شرکت ها آسیایی در زمینه تولید انواع پمپ متناسب با نوع نیاز خریدارن است. از جمله تولیدات این مجموعه  می توان به پمپ ها، الکتروموتور، پمپ خاص صنعتی، پمپ خانگی و تجهیزات مورد نیاز جانبی این وسایل اشاره کرد.

نحوه کار دستگاهای پمپ

به طور کل پمپ ها دستگاه هایی مکانیکی هستند که نیروی برق را به نیروی محرکه تبدیل می کنند این کار باعث می شود مایعه ای  که در دستگاه وجود دارد با فشار و انرژی زیاد به حرکت درآمده و به مسیر مورد نظر منتقل شود.

انرژی مورد نظر از الکتروموتور گرفته می شود. به محض ورود مایع به درون مخزن پمپ پره ها شروع به حرکت می کنند با چرخش پره ها این انرژی تولیدی به مایع منتقل شده و با سرعت بیشتری پمپاژ می شود.

امروزه اکثر پمپ های تولیدی گریز از مرکز هستند. از این نوع سیستم برای انتقال آب یا دیگر مایعات در سیستم های لوله کشی استفاده می شود.

البته به طور کلی پمپ ها بسته به نوع کاربری آن ها در سه دسته قرار می گیرند:

  •         پمپ های جنبشی
  •         پمپ های مخصوص
  •         پمپ های نوع جابه جایی مثبت

اینکه کدام نوع از این پمپ ها بهتر از بقیه است بسته به نوع نیاز و کار شما برای استفاده از این پمپ ها دارد. التبه امروز بیشتر فروش پمپ ها از نوع پمپ آبی است برای مصارف شخصی و صنعتی .قطعا مواد بکار برده شده برای پمپاژ مواد شیمیایی با آب متفاوت است. و حتی نوع پمپ مورد نیاز برای دستگاه ساکشن پزشکی و دیگر دستگاه های پزشکی ممکن است متریال خاص خود را داشته باشد.پس بهتر است قبل از هر خریدی ابتدا هدف خود را مشخص کنید سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر خود داشته باشید. قطعا هر کدام از محصولات مزایا و معایب و کارآیی خاص خود دارد، ممکن است دستگاهی حتی با بهترین کیفیت و متریال کارآیی لازم را به شما ندهد و این اشتباه برای شما بوجود آید که دستگاه خراب بودن یا بی کیفیت بوده است. برای آشنایی بهتر و بیشتر با نوع این مشخصات پیشنهاد ما به شما تماس با کارشناسان بخش بازاریابی مجموعه واترکو می باشد. کارشناسان مجرب ما آماده پاسخگویی کامل به تمامی سوالات شما می باشند تا خریدی هدفمند و رضایت بخش داشته باشید.

 دستگاه های پمپ تولیدی

 از جمله پمپ های تولیدی واترکو  می توان به انواع پمپ سانتریفیوژ، پمپ کف کش و لجن کش و پمپ های شناور و سیرکولاتور و تقویت فشار اشاره کرد.

در زمینه تولید الکتروموتورها نوع معمولی، ضد انفجاریف دالاندر، دریایی و کولری را از جمله تولیدات واترکو هستند.

پمپ های صنعتی شامل مدل های دنده ای، مارپیچی،مونو پمپ Mono Pump،دیافراگمی، بادی ، پیستونی و انواع موتور پمپ می باشد.

از مدل پمپ های تولیدی خانگی می توان به مدل معمولی و  مدل کارواش خانگی اشاره کرد.

کافی است از قبل از خرید قطعی هر کدام از محصولات ما ابتدا با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمائید. کارشناسان ما آماده هستند تا شما را برای رسیدن به انتخابی درست و متناسب با نوع نیازتان راهنمایی کنند. بعد از اطمینان از نوع محصول خریداری شده می تواند سفارش خود را ثبت و محصول خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

مجموعه واترکو همواره در تلاش برای تولید محصولاتی با کیفیت بوده و هست. واترکو وابسته به مجموعه آیریک برنداست که یکی از برندهای حرفه ای و قدیمی حوزه صنعت آب ایران می باشد. واترکو  با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار آب در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.