نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

 روشهای ارسال سفارش

روش های ارسال با توجه به وزن و نوع کالا برای هر کالا متفاوت می باشد . لازم به ذکر است انبار محصولات واترکو در شهر اصفهان و تهران می باشد.

روش های ارسال :

1.پست جمهوری اسلامی
2.تیپاکس(*پیشنهادی)
3.کالارسان
4.شاهین بار(***پیشنهادی)
5.تعاونی (اتوبوس)
6.آرامکس
7.پست هوائی TPG

برای مشتریان اصفهانی تحویل حضوری در انبار مرکزی واترکو واقع در شهرک صنعتی دولت آباد اصفهان امکان پذیر می باشد.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.
 
توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا سایر باربری ها انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

هزینه ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

البته برای شرکت های باربری روش ارسال فروشگاه به صورت پسکرایه می باشد که مشتری در هنگام تحویل هزینه ارسال را به باربری پرداخت می نماید.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های ارسالی توسط پست یا باربری ، فروشگاه واترکو هیچگونهمسئولیتی در قبال زمان تحویل ندارد.

سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری:سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.