نماد اعتماد الکترونیکی

logo-samandehi

آب شیرین کن 

دنیای امروز با کمبود آب قابل شرب مواجه است. قطعا تغییرات آب وهوایی و گرم تر شدن کره زمین در این زمینه تاثیر گزار بوده است و حتی نوع مصرف ما.

به همین دلیل اهمیت آب شیرین بیشتر از قبل احساس می شود و تمام افراد به دنبال دستگاه هایی هستند تا آب های شور را بتوانند به آب شیرین و قابل مصرف تبدیل کنند.

در حال حاضر تولید آب شیرین به دو حالت اسمز معکوس و آب شیرین کن حرارتی(HTH). از این دستگاه ها مدل های مختلفی یافت می شود که هر کدام مخصوص به خود است از مدل های آن می توان به آب شیرین کن صنعتی، دریایی و خانگی اشاره کرد.

توجه داشته باشید قبل از هر خرید نوع نیاز و هدف خود را مشخص کنید و سپس اقدام به خرید هر مدل از آب شیرین کن ها داشته باشید. برای مثال کارخانه تولید کنسرو بهتر است از مدل صنعتی آب شیرین کن استفاده کند تا دیگر مدل های موجود در بازار.

 

انواع آب شیرین کن

همانطور که در بالا اشاره شد انواع آب شیرین کن ها را داریم که در زیر به معرفی مفروف ترین های آن خواهیم پرداخت دانستن این اطلاعات شما در خرید و انتخاب بهتر از مجموعه واترکو راهنمایی خواهد کرد.

 

آب شرین کن صنعتی

یکسری از کارخانجات در بیرون از شهر قرار دارند و ممکن است فاقد آب شیرین باشند. این مجموعه ها چه کارخانه های تولید مواد خوراکی مانند انواع کنسرو ها باشند و یا حتی اگر هم نباشند برای نیاز روزمره پرسنل خود نیازمند آب شرین هستند. توصیه مجموعه واترکو به این افراد خرید دستگاه آب شیرین صنعتی است. چرا که هم نیاز آن ها برای تامین بودن آب شرین مورد نیاز برای تولیدات کارخانه را می توانند به راحتی برطرف کنند و قطعا طعم و کیفیت بهتری خواهند داشت و هم نیاز مصرفی پرسنل خود. این دستگاه ها حجم بزرگی دارند و قطعا نیازمند فضای بیشتری برای نگه داری و نیازمند پمپ های قوی تر برای جریان آب پس از میزان فضای موجود در کارخانه ی خود برای نگه داری درست دستگاه حتما اطمینان حاصل کنید.

 

 

آب شیرین کن خانگی

در یکسری از مناطق دنیا حتی ایران خودمان افراد ساکن فاقد آب سالم و قابل شرب هستند. این مناطق یا فاقد آب لوله کشی مناسب هستند و یا به دلیل خشکسالی های اخیر با این مشکل مواجه شده اند. و رودخانه  و چشمه های موجود در این مناطق کم و یا کاملا خشک شده اند. این دستگاه های نوع خانگی مناسب این مناطق است.در شیرین کردن این آب ها از فرآیند اسمز معکوس استفاده می شود. با این وسیله آب موجود در قنات ها و چاه های یافت و حفر شده قابل مصرف برای ساکنان خواهد بود.

حتی یکسری از افراد هم در منزل خود این دستگاه استفاده می کنند تا آب مصرفی گوارتری داتشه باشند و سلامت بدن بخصوص کلیه های خود را با این کار تضمین کنند. از جمله مدل های مورد استفاده ی این دستگاه نوع فیلتر زیرسینکی ( که فیلترهای آن در زیر سینک نصب می شود) ، مدل هوشمند و رومیزی با مخزن بزرگ که آب را به مرور شیرین می کندرا  می توان نام برد.

 

آب شیرین کن خورشیدی

این دستگاه برای تولید آب شیرین از تقطیر و تبخیر استفاده می کنند. آب شور وارد شده در دستگاه با کسب انرژی خورشیدی بخار شده و نمک، میکروب و دیگر ذرات موجود در آب باقی م یماند. بخار آب تولید شده در سطح زیر شیشه تقطیر و آب جمع شده از این حالت به سمت مخزن حرکت می کند. تمامی عوامل آلوده زا در این روش کاملا از بین می رود. این دستگاه بخصوص برای مناطق صنعتی ایران با توجه به نوع آب و هوا موجود بسیار کاربردی و مناسب است. امروز این دستگاه به دلیل سازگاری و استفاده بهینه از نور خورشید بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 در تمامی مدل های نام برده شده اهمیت تعویض و مراقبت از فیلترها برای داشتن آب گوارا و حتی طول عمر دستگاه بسیار حائز اهمیت است. پس حتما این نکته را در ذهن داشته باشید. مجموعه واترکو علاوه بر ارائه دستگاه های با کیفیت فیلترهای این دستگاه ها که متناسب با خوددستگاه می باشد را نیز موجود دارد. در نظر داشته باشید زمان تعویض این فیلتر بسته به میزان مصرف شما از دستگاه دارد.

برای دستگاه های بسیار پرمصرف بهرت است هر سال این فیلترها تعویض شده تا با نبود آب یا کاهش کیفیت آب و حتی ایجاد مشکل در پمپ مواجه نشوید.

اگر قصد خرید این محصول را دارید بهتر است قبل از انتخاب قطعی با کارشناسان بخش فروش مجموعه واترکو برای داشتن یک انتخاب مفید مشورت کنید. کارشناسان ما همه روزه به جز ایام تعطیل پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهند بود.